Sociálne siete ovládlo #saganovanie. Môžete aj vyhrať

Ambíciou súťaže #saganujem je podpora majstra sveta v cestnej cyklistike Petra Sagana v tejto náročnej sezóne aj počas legendárnych jarných klasík.BRATISLAVA 5. apríla (WebNoviny.sk) – Na sociálnych sieťach sa v týchto dňoch ujal fenomén „saganovania“ s mottom „Ukáž ako fandíš Peťovi a vyhraj!“, do ktorého sa zapájajú fanúšikovia cyklistu Petra Sagana z celého sveta. Súťaž #saganujem pripravil *sunroot v spolupráci s Petrom Saganom, ktorý venoval ceny do súťaže a osobne vyberie aj víťazov.

Odporúčame:

Video: Sagan sa utrhol, po skvelom sóle vyhral vo Flámsku

Sagan na Okolo Flámska do bodky splnil taktiku, musel útočiť

Sagan prehodil Vanmarcka cez palubu, píšu internetové médiá

Spartakus nemá rekordný triumf, Sagan bol príliš silný

Peter Sagan si upevnil pozíciu lídra rebríčka UCI WorldTour

Tiňkov si vystrelil z médií, naleteli mu na predaj tímu

Do súťaže je možné prihlásiť akúkoľvek fotografiu alebo video, na ktorých súťažiaci viditeľne fandí Petrovi Saganovi. „Na sociálnych sieťach Instagram a Twitter sa zdieľajú fotografie s dvojicou hashtagov #sunroot a #saganujem. Na facebooku je potrebné zdieľať fotografiu alebo video na facebookovej stránke *sunroot alebo pridať fotografiu alebo video do komentárov v príspevkoch tejto stránky týkajúcich sa súťaže #saganujem. Saganujeme do 10. 4. 2016. Víťazi súťaže získajú originálne dúhové dresy majstra sveta Petra Sagana s jeho podpisom, tričká z limitovanej edície Peter Sagan, cyklistické fľaše a šiltovky Tinkoff s Petrovým podpisom, a taktiež balíčky zdravia od *sunroot,“ napísali organizátori v tlačovej správe.

Ambíciou súťaže #saganujem je podpora majstra sveta v cestnej cyklistike v tejto náročnej sezóne aj počas legendárnych jarných klasík. „S príchodom novej sezóny, prichádzajú aj nové výzvy a Peťo v priebehu svojej kariéry už neraz dokázal, že nie je len špičkový cyklista, ale aj človek s veľkým srdcom a zmyslom pre fair-play. Svojimi výkonmi, gestami a úprimnými počinmi nám robil radosť počas celého /nielen/ minulého roka, a preto sme sa rozhodli, že je na čase, aby sme aj my, fanúšikovia, potešili jeho a vyjadrili mu podporu počas tohto náročného obdobia,“ dodáva sa v tlačovej správe. Agentúru SITA informoval mediálny zástupca Petra Sagana Matej Vyšňa.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. apríla 2016

Odporúčané články