Zranená diváčka po Messiho strele je fanúšičkou Realu

Vedenie FC Barcelona ponúklo zranenej diváčke pomoc, tá plánuje požiadať o lístok na budúcotýždňové El Clásico. VILLARREAL 22. marca (WebNoviny.sk) – Po nepresnej prudkej strele Lionela Messiho zranená diváčka Raquel Tajuelová z nedeľňajšieho zápasu 30. kola španielskej Primera División medzi tímami FC Villarreal a FC Barcelona priznala, že pochádza z Madridu a je fanúšičkou miestneho Realu, ale aj Villarrealu.

Odporúčame:

Video: Messiho strela zrejme fanúšičke zlomila zápästie

„Nikdy som nemala rada Messiho a teraz už vôbec nie. Počas jeho streleckého pokusu mi slnko ‚udrelo do očí‘, no loptu som videla. Snažila som sa chrániť si tvár rukou, no prišiel veľmi silný úder. Ľudia okolo mňa na incident reagovali až po tom, čo som začala omdlievať. V nemocnici mi napokon diagnostikovali zlomeninu,“ povedal Tajuelová pre Mundo Deportivo a doplnila:

„Minimálne mesiac budem mať zafixovanú ruku. Vedenie FC Barcelona ma kontaktovalo a ponúklo pomoc. Asi ich požiadam o lístok na budúcotýždňový duel FC Barcelona – Real Madrid.“ Argentínsky futbalový ofenzívny klenot Lionel Messi z FC Barcelona bežne láme rôzne rekordy, tentoraz však zlomil ruku diváčke.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. marca 2016

Odporúčané články