ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Kanada – Nemecko

PJONGČANG 23. februára (WebNoviny.sk) – V druhom semifinále mužského hokejového turnaja na zimných olympijských hrách v Pjongčangu na seba narazia reprezentácie Kanady a Nemecka. Zápas sa v Gangneung Hockey Centre začína od 13.10 SEČ.

Nemci sú najväčším prekvapením olympijského turnaja. V C-skupine síce veľa „vody nenamútili“, keď získali iba dva body za výhru po samostatných nájazdoch nad Nórmi. Fínom podľahli 2:5 a Švédom 0:1. V zápase o postup do štvrťfinále však zdolali Švajčiarov (2:1 po predĺžení) a s súboji o postup do semifinále šokujúco vyradili „tri korunky“ (4:3 po predĺžení).

Odporúčame:
ZOH 2018 Zimné olympijské hry v Pjongčangu (online)

Kanaďania zatiaľ v Pjongčangu prehrali iba jeden zápas – v základnej A-skupine s Čechmi (2:3 po sam. nájazdoch), ale postupovali priamo do štvrťfinále, ako najlepší tím z druhých miest. V „áčku“ porazili Švajčiarov (5:1) a aj domácu reprezentáciu (4:0). Do boja o medaily ich posunul „futbalový výsledok“, keď si vo štvrťfinále poradili s Fínmi (1:0).

V prvom semifinále od 8.40 SEČ na seba narazili Česko a OŠR (Rusko).

ZOH 2018 v Pjongčangu

Odporúčame:
ZOH 2018 v Pjongčangu: Hokej (program, výsledky, tabuľky)

HOKEJ – MUŽI (semifinále)

Kanada – Nemecko 0:0

hrá sa od 13.10 SEČ v Gangneung Hockey Centre

Góly:

Vylúčenia:

strely na bránu: 0:0, vylúčenia: 0:0 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodcovia:

Zostavy:
Kanada:
Nemecko:

Viac k témam: hokej, Hokej ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang, kanadská hokejová reprezentácia, nemecká hokejová reprezentácia, ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang
Zdroj: Webnoviny.sk – ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Kanada – Nemecko © SITA Všetky práva vyhradené.