Zoberte zodpovednosť do vlastných rúk a choďte voliť, vyzýva Danko pred župnými voľbami

357151_andrej danko 1 640x420.jpg

BRATISLAVA 1. novembra (WebNoviny.sk) – Predseda Národnej rady SR Andrej Danko vyzýva na čo najvyššiu volebnú účasť v sobotných voľbách do samosprávnych krajov. Podľa neho majú voľby priamy vplyv na rozhodovanie o tom, ako sa budú naše regióny rozvíjať.

Predseda parlamentu Andrej Danko vo svojom stanovisku zároveň zdôraznil, že netreba podceňovať silu a význam vyšších územných celkov. Výzvu Andreja Danka agentúre SITA poskytla riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR Zuzana Čižmáriková.

Od ľudí sa odvíja politická moc

Danko pripomína, že v sobotu budú rozhodovať ľudia. „Od vás sa bude odvíjať politická moc vo vašom kraji. Rozhodnite sa múdro a zodpovedne. Dajte svoj hlas pre toho, o kom ste presvedčení, že mandát od vás využije na záujem o rozvoj Vášho kraja, o zlepšovanie života v ňom. Dajte hlas tomu, kto má naozajstný záujem o naše Slovensko,“ uvádza predseda parlamentu a dodáva, že len volebnou účasťou môžno ukázať, že voľby do vyšších územných celkov sú dôležité pre celý náš systém, ktorý vplýva na rozvoj Slovenska.

Predseda SNS oslovil aj mladých voličov

Podľa neho nevoliť je právo, ale ísť voliť je zodpovednosť. „Zoberte ju do vlastných rúk. Nízka účasť v týchto voľbách môže v konečnom dôsledku spôsobiť stagnáciu kraja a výrazné zhoršenie príležitostí na podporu prosperity vo vašom okolí,“ zdôrazňuje Andrej Danko a obracia sa aj na mladých voličov.

Odporúčame:
Kampaň pre voľby do VÚC 2017 končí, začína sa moratórium

„Nekritizujte svet na sociálnych sieťach, nenechávajte sa manipulovať, ale zoberte zodpovednosť do svojich rúk a choďte voliť. Rozhodnite sa slobodne. Volebný výsledok je nás všetkých,“ poznamenal s tým, že výsledok týchto volieb sa podpíše na tom, ako a kam sa jednotlivé regióny budú vyvíjať.

Viac k témam: Andrej Danko, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk – Zoberte zodpovednosť do vlastných rúk a choďte voliť, vyzýva Danko pred župnými voľbami © SITA Všetky práva vyhradené.

1. novembra 2017

Odporúčané články