Vychutnajte si Veľkú noc s potravinami najvyššej kvality

BRATISLAVA 21. marca 2016 (WBN/PR) – Veľká noc je sviatkom, kedy sa celá rodina schádza pri spoločnom stole. Skúste tento rok obohatiť tradičné menu o kvalitné pochúťky z celého sveta!

Veľkonočné sviatky sú na Slovensku spolu s tými vianočnými plné krásnych tradícií. K tým najrozšírenejším patrí okrem šibačky aj široká škála dobrých jedál na vašom stole. Ale aké by to bolo sviatočné menu, keby vás neprekvapilo niečím naozaj špeciálnym?

Vytvorte tú správnu sviatočnú atmosféru potravinami prvotriednej kvality celého sveta značky Tesco finest.

Či už pečiete veľkonočného barančeka, pripravujete zemiakový šalát alebo inú dobrotu, myslite na to, ako tieto tradične dobré jedlá posunúť na ešte vyššiu úroveň. Zakončite sviatočné menu napríklad voňavou brazílskou kávou či kvalitnou čokoládou a vychutnávajte si exotické chute.

Šibačov tak potešíte nielen ukážkovým veľkonočným jedlom, ale aj originálnymi dobrotami v prvotriednej kvalite.

Nebojte sa k tradičnému veľkonočnému menu pridať nové chute. S Tesco finest si môžete vyberať z množstva jedinečných pochúťok z celého sveta, pri ktorých je zachovaná originálna receptúra aj suroviny.

Viac na: www.tesco.sk/finest

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push([‚hit‘, ‚gdesk‘, ‚p4M1NnNn1clPB53DJdBIyJRMLaAihdugtYGeFnIeeXz.q7‘, ‚oglogiomae‘, ‚eoglxilgfasnwlabfjuymwxtjrmb‘],
[‚viewable‘, ‚gdesk‘, ‚p4M1NnNn1clPB53DJdBIyJRMLaAihdugtYGeFnIeeXz.q7‘, ‚lhcfkvhrvz‘, ‚_gde_isndwl_lhcfkvhrvz‘]);

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. marca 2016

Odporúčané články