VÚB karty bodovali v súťaži Zlatá minca

BRATISLAVA 22. januára (WBN/PR) – Poznáme najlepšie finančné produkty minulého roka. VÚB banka bodovala s platobnými kartami. Dve Zlaté mince získali vo svojich kategóriách MasterCard World a Maestro DOBRÝ ANJEL.

Aj tento rok sa zišli nezávislí finanční experti, aby vybrali tie najlepšie finančné produkty na trhu. VÚB patrí prvenstvo a Zlaté mince 2015 v dvoch kategóriách platobných kariet. Medzi kreditnými kartami zvíťazila MasterCard World a v debetných kartách bola s veľkým náskokom ako najlepšia vyhodnotená VÚB Maestro DOBRÝ ANJEL.
„Ocenenie vnímame ako akýsi kompas, ktorý pomáha laickej verejnosti zorientovať sa v širokej ponuke finančných inštitúcií a poukazuje na to najkvalitnejšie. Aj preto si veľmi ceníme víťazstvo našich debetných a kreditných kariet,“ uviedla Andrea Šipošová, vedúca oddelenia kartových produktov VÚB.
Z ďalších produktov VÚB bodovali Hypotéka na bývanie, podnikateľský Flexibiznis účet a Profiúvery. Všetky získali Striebornú mincu.

O poradí v jednotlivých kategóriách rozhodli odborníci z radov ekonomických novinárov, zástupcov vysokých škôl, ekonomických serverov, finančných poradcov a profesijných asociácií. Spolu 61 porotcov hodnotilo produkty v 30 kategóriách bánk, poisťovní a fondov. Okrem Zlatých mincí udelili aj ocenenia Najinovatívnejšia banka, Najinovatívnejšia poisťovňa a OBJAV roka 2015.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Je aktuálnou držiteľkou ocenenia Najlepšia banka na Slovensku od magazínov Global Finance a EMEA Finance ako aj ocenenia Banka s najlepšími službami privátneho bankovníctva na Slovensku od magazínu Euromoney. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 196 retailových pobočiek, 26 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. januára 2016

Odporúčané články