„Vlci“ utŕžili 13. remízu, v súboji o záchranu sa im nepodarilo zdolať Mainz

BERLÍN 23. februára (WebNoviny.sk) – V súboji mužstiev bojujúcich o záchranu remizoval Wolfsburg na pôde Mainzu 1:1 v piatkovom zápase 24. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy.

Odporúčame:
O výhre Bayernu rozhodol Lewandowski z pokutového kopu, Kolín s Hannoverom remizoval

Skóre za hostí otvoril už v 6. minúte chorvátsky útočník Josip Brekalo. Domácim sa podarilo vyrovnať krátko pred prestávkou, keď sa v šestnástke „vlkov“ presadil japonský legionár Yoshinori Mutō. V druhom polčase už diváci gól nevideli, a tak sa stretnutie skončilo nerozhodným výsledkom. Pre Wolfsburg ide už o 13. remízu v sezóne.

Výsledok piatkového zápasu 24. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy:

Viac k témam: futbal, I. bundesliga, Mainz, VfL Wolfsburg
Zdroj: Webnoviny.sk – „Vlci“ utŕžili 13. remízu, v súboji o záchranu sa im nepodarilo zdolať Mainz © SITA Všetky práva vyhradené.