Video: V nákupnom centre pri Denveri nastal chaos, útočník zastrelil niekoľkých ľudí

357168_walmart 640x420.jpg

THORNTON 2. novembra (WebNoviny.sk) — Pri streľbe v nákupnom centre na predmestí Denveru zomreli v stredu v noci traja ľudia. Polícia v Thorntone v americkom štáte Colorado uviedla, že na mieste zomreli dvaja muži a jedna žena podľahla svojim ťažkým zraneniam v nemocnici. Polícia zatiaľ páchateľa ani motív jeho činu nepozná.

Odporúčame:
Foto: Polícia zasahovala na Manhattane, muž vrazil autom do ľudí a spustil streľbu (aktualizované)

K streľbe došlo v jednom z obchodných domov reťazca Walmart. „Zamestnanci začali kričať. Zákazníci začali kričať. Utekali ako šialení a ja som utekal tiež, pretože som sa nechcel nechať zabiť,“ opísal chaotickú situáciu v čase útoku 44-ročný zákazník Aaron Stephens.

Na mieste zasahovali desiatky policajných áut a záchranárskych vozidiel. Úrady ľuďom odporučili, aby sa oblasti vyhli. Vyšetrovatelia aktuálne spovedajú svedkov a preverujú záznamy z bezpečnostných kamier.

Walmart, kde sa streľba odohrala, leží asi 16 kilometrov od Denveru v rušnom nákupnom centre, kde sa nachádzajú tiež reštaurácie, kino a viaceré ďalšie obchody.

Viac k témam: Denver, polícia, streľba, USA, Walmart
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: V nákupnom centre pri Denveri nastal chaos, útočník zastrelil niekoľkých ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

2. novembra 2017

Odporúčané články