Gareth Bale dal štyri góly, Karim Benzema hetrik a Cristiano Ronaldo sa presadil dvakrát.

MADRID 20. decembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid v 16. kole španielskej Primera División zvíťazili nad Rayom Vallecano vysoko 10:2. Skóre duelu otvoril už v tretej minúte Danilo po sérii krátkych prihrávok Realu.

Hostia v desiatej minúte po rohovom kope vyrovnali a o dve minúty neskôr sa dokonca ujali vedenia, ale vyše hodinu hrali bez dvoch vylúčených hráčov Tita a Baenu. Kontrolu nad zápasom prebral Real. Po prvom polčase viedol 4:2 a v druhom pridal ďalších šesť gólov. Žiaril útok BBC – Gareth Bale dal štyri góly, Karim Benzema dosiahol hetrik a Cristiano Ronaldo sa presadil dvakrát.

Real Madrid – Vallecano 10:2 (4:2)
Góly: 25., 41., 61. a 70. Bale, 48., 79. a 90. Benzema, 30. a 53. C. Ronaldo (prvý z pok. kopu), 3. Danilo – 10. Amaya, 12. Jozabed, ČK: 14. Tito, 28. Baena (obaja Vallecano) po druhej ŽK.