Video: Messiho gól z ‚nemožného‘ uhla je hitom

Lionel Messi predviedol svoju geniálnu ľavačku a gólom potešil Erosa Ramazzottiho.BARCELONA 16. februára (WebNoviny.sk) – Taliansky spevák Eros Ramazzotti sa objavil na tréningu futbalistov FC Barcelona, kde sa v úsmevnej spoločnosti trénera Luisa Enriqueho, Sergia Busquetsa, Andrésa Iniestu a Lionela Messiho trochu pomaznal s loptou.

Odporúčame:

Video: Penalta roka! Messi nestrieľal, ale prihral Suárezovi

Posledný menovaný potom predviedol svoju geniálnu ľavačku a strelil gól z nemožného uhla. Umelec ho za odmenu zdvihol na svoje ľavé plece, po chvíli už stojac na trávniku si spoločne zapózovali.

Riman dostal od klubu aj dres s vlastným menom. „Leo, veľký futbalový šampión, ale predovšetkým skvelý človek,“ napísal na svojom verifikovanom twitterovom účte Eros Ramazzotti, ináč fanúšik turínskeho Juventusu, ktorý Barcelona zdolala vo finále uplynulého ročníka Ligy majstrov 3:1. „Idol!! Som potešený, že som ťa mohol stretnúť,“ vrátil mu poklonu Messi. Video sa objavilo na facebooku katalánskeho klubu.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3“; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script‘, ‚facebook-jssdk‘));Amazing goal by Leo Messi[AMAZING GOAL] ⚽️ Leo Messi scores an impossible goal for Eros Ramazzotti. Can you score a goal like this one from #Messi? Post your videos with the hashtag #SkillsFCBLeo Messi li regala un gol impossible a Eros Ramazzotti. Penja els teus vídeos amb l'etiqueta #SkillsFCB Leo Messi le regala un gol imposible a Eros Ramazzotti. ¿Eres capaz de hacer un gol como éste de Messi? Cuelga tus vídeos con el hashtag #skillsFCBPosted by FC Barcelona on 15. február 2016

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

17. februára 2016

Odporúčané články