MADRID 12. marca (WebNoviny.sk) – Hráči FC Barcelona prekvapujúco zaváhali v La Coruni a domácemu mužstvu podľahli 1:2 v nedeľňajšom stretnutí 27. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže.

Odporúčame:

Skóre duelu otvoril v 40. min Joselu, ale krátko po polčasovej prestávke vyrovnal kanonier „blaugranas“ Luis Suárez. O víťazstve domácich rozhodol v 74. min presným zásahom Alex Bergantinos.

Odporúčame:
UEFA zrejme odstaví Aytekina, “pomohol” Barcelone k senzačnému obratu v Lige majstrov

Barcelona nedeľňajším nezdarom hodila rukavicu Realu Madrid, ktorý na katalánskeho lídra tabuľky stráca už iba jeden bod, no má dva zápasy k dobru. Futbalisti „bieleho baletu“ sa môžu na čelo La Ligy dostať už v nedeľu večer, keď na domácej pôde privítajú Betis Sevilla.

La Liga – 27. kolo – nedeľa:

San Sebastián – Athletic Bilbao 0:2 (0:1)

Viac k témam: Deportiva La Coruňa, FC Barcelona, futbal, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Barcelona po senzačnom postupe v Lige majstrov zakopla v La Lige © SITA Všetky práva vyhradené.