Vernostný program IKEA FAMILY oslavuje na Slovensku svoje 10. výročie a dnes má takmer 360 tisíc členov!

357048_ikea family 640x420.jpg

BRATISLAVA 31. októbra 2017 (WBN/PR) – Je to svet špeciálnych ponúk a zliav, užitočných služieb a výhod, zaujímavých seminárov a skvelých pochúťok.

Každý mesiac sa do tohto klubu registruje približne 2500 nových členov.

Jeho členovia najviac využívajú pravidelné mesačné ponuky vybraných výrobkov so zvýhodnenou cenou v obchodnom dome IKEA, ale i v reštaurácii, bistre a obchodíku so švédskymi špecialitami. Zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 25 – 30%.

Obľúbené sú bezplatné semináre, ktoré sú zamerané predovšetkým na oblasť bytového zariaďovania, udržateľný život či školu varenia pre deti i dospelých.

Obrovskou výhodou členstva je aj prístup k elektronickým pokladničným blokom, ktoré môžu byť využité v prípade reklamácie či vrátenia tovaru.

Členovia vernostného klubu sú pravidelne informovaní o novinkách a aktivitách prostredníctvom newslettera.

Využívať môžu rôzne výhody aj u našich externých partnerov.

Záujemcovia o členstvo sa môžu zaregistrovať buď prostredníctvom internetovej stránky https://www.ikea-family.sk/ alebo priamo v obchodnom dome IKEA, kde je na tento účel k dispozícii 10 registračných kioskov, kde je možné okamžite si vytlačiť svoju osobnú plastovú kartičku člena IKEA FAMILY.

10. narodeniny IKEA FAMILY sa chystáme osláviť spolu s našimi vernými zákazníkmi, pre ktorých sme 3. a 4. novembra pripravili veľkú oslavu. Môžu prísť ochutnať vynikajúce torty, nakúpiť si za výhodné ceny, odniesť si domov na pamiatku svoju originálnu fotografiu, zapojiť sa do Losíkových hier pre deti a zúčastniť sa viacerých seminárov.

Srdečne pozývame aj vás!

Aktuálne ponuky: https://www.ikea-family.sk/aktualna-ponuka/bratislava
Výhody členstva: https://www.ikea-family.sk/o-nas

 

Viac k témam: IKEA, IKEA FAMILY
Zdroj: Webnoviny.sk – Vernostný program IKEA FAMILY oslavuje na Slovensku svoje 10. výročie a dnes má takmer 360 tisíc členov! © SITA Všetky práva vyhradené.

31. októbra 2017

Odporúčané články