Velez-Zuzulová si po troch rokoch pripila zlatým šampanským

Veronika Velez-Zuzulová sa po triumfe vo Flachau nevyhla zlatému šampanskému.FLACHAU 13. januára (WebNoviny.sk) – Elitná slovenská slalomárka Veronika Velez-Zuzulová pije alkohol len veľmi výnimočne. Keď však vyhrá preteky Svetového pohára, musí. Samozrejme, že iba prípitkovo. Po víťaznom slalome vo Flachau v hoteli, kde bývali Zuzulovci a Vlhovci, sa približne 30 ľudí chcelo vyfotiť s Veronikou a jej veľkou trofejou, ale súčasťou minioslavy bol aj prípitok šampanským. Nie obyčajným, ale takým, v ktorom plávajú kúsky 24-karátového zlata.

Odporúčame:

Fantastická Velez-Zuzulová vyhrala vo Flachau, Vlhová šiesta

Video: Velez-Zuzulová nevzdáva boj o slalomový glóbus

Jej verný fanúšik Roma Kaliarik ju ním ponúkol pred vyše troma rokmi, keď prvýkrát triumfovala v pretekoch SP v rakúskom Semmeringu a vytiahol ho aj teraz. „Nosím ho so sebou na každé preteky, aby sme ho v prípade potreby mohli otvoriť. Som rád, že sme to teraz vo Flachau mohli urobiť a spolu si pripiť. Len čo však prídem domov, kupujem ďalšie šampanské, lebo v tejto sezóne je, zdá sa, možné všetko,“ povedal Kaliarik, ktorý pred 9 rokmi založil v Leviciach fanklub Veroniky, vtedy ešte len Zuzulovej bez druhého priezviska Velez.

Odvtedy s výnimkou zámorských i severských destinácií pravidelne nechýba v slalomových dejiskách Svetového pohára. „Tak toto si musím dať, ale len symbolicky, lebo v piatok mám preteky,“ reagovala utorková „nočná“ víťazka z Flachau zo zjavnou ambíciou uspieť aj v piatok.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

13. januára 2016

Odporúčané články