Vachtang Čanturišvili odchádza z Trnavy do Česka, Gruzínec sa dohodol so Zlínom

398983_croatia_soccer_europa_league_03326 4feb8e879c254ee1846d2d67fbe94efc 676x473.jpg

TRNAVA 11. januára (WebNoviny.sk) – Z jesenného kádra úradujúceho slovenského futbalového majstra FC Spartak Trnava už prakticky nezostal kameň na kameni.

Ďalším, kto už na jar nebude účinkovať v tíme „andelov“, je Vachtang Čanturišvili. Dvadsaťpäťročný gruzínsky krídelník (nar. 5. augusta 1993) bude hrať v najvyššej českej súťaži, dohodol sa s vedením klubu Fastav Zlín. S aktuálne 6. tímom tabuľky tamojšej Fortuna ligy podpísal kontrakt na 2,5 roka. Informuje o tom oficiálna internetová stránka trnavského klubu.

Rodák z mesta Ozurgeti Čanturišvili pôsobil v Trnave od začiatku minulej sezóny, keď prišiel z ukrajinského FK Olexandria. V drese Spartaka sa tešil z majstrovského titulu i postupu do skupiny Európskej ligy. V jarnej časti vymení „červeno-čierne“ farby za „žlto-modré“, charakteristické pre Fastav Zlín.

Pred Vachtangom Čanturišvilim odišli v zimnej prestávke z trnavského klubu aj Marek Bakoš, Erik Jirka, Lukáš Greššák, Martin Tóth, Ali Ghorbani, Andrej Kadlec, Boris Godál, Martin Chudý a Matej Oravec.

Viac k témam: FC Spartak Trnava
Zdroj: Webnoviny.sk – Vachtang Čanturišvili odchádza z Trnavy do Česka, Gruzínec sa dohodol so Zlínom © SITA Všetky práva vyhradené.

11. januára 2019

Odporúčané články