V Bratislave prepadli tento týždeň už druhú banku

Muž mal 35 až 40 rokov, bol 175 až 180 cm vysoký, oblečenú mal bordovú bundu s kapucňou, béžové nohavice a obuté mal tmavé tenisky.BRATISLAVA 7. apríla (WebNoviny.sk) – Už druhú banku prepadli tento týždeň v Bratislave. Maskovaný a ozbrojený prišiel do pobočky na Karadžičovej ulici krátko pred 09:40. Pracovníčku ohrozoval zbraňou, odniesol si vyše tritisíc eur. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, páchateľ ušiel smerom k Budovateľskej ulici.

Odporúčame:

Hľadajú bankového lupiča, zachytili ho kamery

Pri prepade nebol nikto zranený. Muž mal 35 až 40 rokov, bol 175 až 180 cm vysoký, oblečenú mal bordovú bundu s kapucňou, béžové nohavice a obuté mal tmavé tenisky. Na hlave mal šiltovku. Svedkovia, ktorí si medzi 09:30 a 10:00 všimli niečo podozrivé v blízkosti Karadžičovej, Budovateľskej ulice, prípadne ulice Mlynské Nivy môžu akékoľvek informácie poskytnúť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Prvá tohtoročná lúpež sa odohrala v pondelok 4. apríla na Heyrovského ulici v bratislavskom Lamači. Maskovaný muž s nožom v ruke si odniesol asi tisíc eur.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

7. apríla 2016

Odporúčané články