Úvery pre podnikateľov od apríla výhodnejšie

BRATISLAVA 4. apríla (WBN/PR) – Podnikateľský úver môžete od apríla vybaviť rýchlejšie a výhodnejšie ako doteraz. S minimom dokladov, atraktívnym úročením a do 24 hodín. Sústreďte svoju energiu na biznis, nie na zháňanie financií.

Bez potvrdenia z daňového úradu
Donedávna sa žiadna žiadosť o úver neobišla bez potvrdenia z daňového úradu o výške priznanej daňovej povinnosti. Daňový úrad má na jeho vydanie zákonnú 30-dňovú lehotu. Nemáte toľko času? Vo VÚB banke toto potvrdenie nepotrebujete. O Profiúver stačí požiadať len s daňovým priznaním spolu s účtovnou závierkou za posledné účtovné obdobie a schválený ho máte do 24 hodín.

70 000 eur už po pol roku podnikania

Začínajúci biznis väčšinou potrebuje na rozbeh peniaze, ktoré len málokedy dokážu pokryť vlastné zdroje v plnom rozsahu. Ak máte účet vo VÚB, už po šiestich mesiacoch podnikania môžete využiť podnikateľskú úverovú linku. Nepotrebujete k tomu žiadne doklady, stačí aktívne využívať váš bežný účet.
Predschválený úverový rámec do výšky 70 000 € môžete čerpať ako jeden alebo kombináciou viacerých úverových produktov, a to buď v kontokorentnej alebo v splátkovej forme s dobou splatnosti až do 5 rokov. Aktuálnu výšku predschváleného úveru si viete kedykoľvek zistiť v internet bankingu a vo výpise k účtu.

50 % zľava z poplatku, aj lepšie úročenie
Tí, ktorí si Profiúver zoberú vo VÚB do 31. mája 2016, získajú zároveň 50 % zľavu z poplatku. „Dobrou správou je, že sme znížili úrokové sadzby na biznis úveroch. Týka sa to predovšetkým úverov zabezpečených nehnuteľnosťou, ktoré podnikatelia využívajú na krátkodobé financovanie bežných prevádzkových potrieb bez dokladovania účelu použitia či na financovanie investičných zámerov v strednodobom a dlhodobom horizonte,“ vysvetlil Andrej Straka, riaditeľ odboru Malí podnikatelia VÚB.

Viac info na: https://www.vub.sk/sk/firmy-podnikatelia/

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. apríla 2016

Odporúčané články