Televízia JOJ každý týždeň ponúkne kreatívne dopoludnie

JOJ-ka štartuje v nedeľu nový formát, plánuje ho vysielať od 11:10.BRATISLAVA 1. apríla (WebNoviny.sk) – Televízia JOJ pripravila pre svojich divákov a diváčky kreatívne nedeľné dopoludnie.

Od 3. apríla štartujú na jej obrazovkách v premiére relácie Nová záhrada, obľúbená kuchárska šou 15. min. kuchár s Gabrielom Kocákom a tiež nová lifestyleová reality šou Postavíme, opravíme, zveľadíme, ktorou budú sprevádzať herečka a speváčka Lucia Siposová a skladateľ Richard Salay.

Relácia bude určená všetkým, ktorí sa chystajú stavať, rekonštruovať, opravovať, zariaďovať či zveľaďovať svoje domovy. „Každý týždeň ponúkneme divákom v piatich stálych rubrikách užitočné návody, remeselné postupy, ale aj rôzne tipy a triky odborníkov z oblasti stavebníctva, architektúry a bytového dizajnu.

Okrem toho ich každý týždeň pozveme na návštevu jedného objektu, bytu, domu či kaštieľa, ktorý je niečím výnimočný a môže byť pre nich skvelou inšpiráciou,” povedala pre agentúru SITA vedúca PR a hovorkyňa JOJ Group Lucia Kulihová.

Novinku plánuje televízia vysielať každú nedeľu od 11:10.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

1. apríla 2016

Odporúčané články