Taliansky spevák Eros Ramazzotti vydá knihu o jeho kariére

Viac ako štyristostranovú publikáciu uvedie na trh 5. mája.BRATISLAVA 11. apríla (WebNoviny.sk) – Taliansky spevák Eros Ramazzotti vydá knihu spomienok na jeho kariéru. Informoval o tom prostredníctvom svojej oficiálnej stránky na sociálnej sieti Facebook.

Viac ako štyristostranovú publikáciu s názvom Grazie di cuore (v preklade Srdečná vďaka, pozn. SITA) , ktorá bude obsahovať rôzne príbehy, anekdoty, fotografie a doteraz nezverejnené materiály, uvedie na trh 5. mája.

„Knihu som napísal, aby som porozprával celú svoju medzinárodnú kariéru od začiatkov až po turné Perfetto World, ktoré ešte prebieha,“ uviedol 52-ročný interpret. Hudobník, ktorý v rámci spomínaného turné vystúpil 15. marca v Bratislave tiež dodal, že ju venuje svojim fanúšikom.

Eros Ramazzotti sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1981. Debutový album Cuori agitati vydal v roku 1985, tento rok v máji mu vyšla spomínaná, zatiaľ posledná nahrávka Perfetto. Medzi jeho najznámejšie skladby patria napríklad duety Cose Della Vita – Can’t Stop Thinking of You s Tinou Turner, Piú che puoi so Cher alebo Belong to You (Il Ritmo della Passione) so speváčkou Anastaciou.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

11. apríla 2016

Odporúčané články