Sulíkove stretnutia s Kočnerom sú odvar, reaguje Remišová na správy zverejnené Matovičom

510933_382745690_858541715629443_3491874461063241929_n 676x476.jpg

24.9.2023 (SITA.sk) – Strana Za ľudí vyzýva poslancov strany Sloboda a Solidarita (SaS), ktorým ide o boj proti korupcii a prosperujúce Slovensko, aby odstúpili z kandidátky.

Sulíkove stretnutia s Kočnerom

Ako strana uviedla, svojou kandidatúrou za SaS legitimizujú zneužívanie moci a ovládanie štátu malou skupinou oligarchov.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

„Gorila aj Sulíkove stretnutia s Kočnerom sú slabým odvarom toho, čo urobil Richard Sulík (SaS) vo funkcii podpredsedu vlády s Jaroslavom Haščákom,“ vyhlásila Za ľudí.

V OĽaNO a Za ľudí sa nikdy nedajú kúpiť

„Dnes boli zverejnené dôkazy o tom, ako Sulík vo funkcii podpredsedu vlády sa mal počas rokovania vlády dohadovať s majiteľom finančnej skupiny Penta, ako má vo vláde hlasovať o dofinancovaní štátnej zdravotnej poisťovne. V histórii Slovenskej republiky nemá obdobu, aby sa podpredseda vlády dohadoval s trestne stíhaným oligarchom o tom, ako na vláde hlasovať,“ vyhlásila. Veronika Remišová.

Predsedníčka Za Ľudí dodala, že rovnako nemá v histórii slovenskej politiky obdobu, aby politik za tieto zvrátené dohody požadoval pozitívne informovanie o svojej politickej strane. Kauza Gorila a stretnutia Sulíka s Kočnerom v minulosti sú oproti tomuto slabý odvar. Oligarchovia dobre vedia, že politici strany Za ľudí a OĽaNO sa nikdy nedáme kúpiť. Preto v médiách Penty mali obrovský priestor klamstvá o mne, alebo o ministerstve, ktoré som riadila,“ doplnila Remišová s tým, že často sa nemala možnosť k tomu vyjadriť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kauza Gorila, majiteľ finančnej skupiny Penta, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), predsedníčka Za Ľudí
Zdroj: SITA.sk – Sulíkove stretnutia s Kočnerom sú odvar, reaguje Remišová na správy zverejnené Matovičom © SITA Všetky práva vyhradené.

24. septembra 2023

Odporúčané články