Skvelý Marek Kubačka má double v La Moline, vyhral aj druhý obrovský slalom

402480_pyeongchang_paralympics_alpine_skiing_86737 8535732418e64dc6b56428859818486a 676x426.jpg

LA MOLINA 14. marca (WebNoviny.sk) – Úplne nevidiaci slovenský reprezentant Marek Kubačka s navádzačkou Máriou Zaťovičovou sa stali víťazmi štvrtkového obrovského slalomu Svetového pohára v para alpskom lyžovaní v španielskom stredisku La Molina.

Potvrdili tak svoj utorkový triumf v tejto disciplíne v rovnakom stredisku, v pondelok boli tiež v obrovskom slalome v La Moline druhí.

Medzi zrakovo znevýhodnenými mužmi Miroslav Haraus s navádzačom Marošom Hudíkom rovnako ako v pondelok nedokončili prvé kolo, v utorok skončili na druhej priečke. V piatok a v sobotu sú v La Moline na programe slalomy.

Svetový pohár v para alpskom lyžovaní

La Molina (Šp.)

Muži – zrakovo znevýhodnení – obrovský slalom (1.+2. kolo): 1. Marek Kubačka (nav. Mária Zaťovičová, SR) 1:47,99 min, 2. Hyacinthe Deleplace (nav. Maxime Jourdan, Fr.) +5,59 s, 3. Thomas Civade (nav. Kerwan Larmet, Fr.) +10,82, … Miroslav Haraus (nav. Maroš Hudík, SR) nedokončili prvé kolo

Viac k témam: Svetový pohár v para alpskom lyžovaní
Zdroj: Webnoviny.sk – Skvelý Marek Kubačka má double v La Moline, vyhral aj druhý obrovský slalom © SITA Všetky práva vyhradené.