Škrtel údajne odmietol kráľovskú ponuku zo Saudskej Arábie a zvažuje pôsobenie v Kuckovej Parme

402718_martin skrtel 676x451.jpg

ISTANBUL 14. marca (WebNoviny.sk) – Budúcnosť slovenského futbalistu Martina Škrtela je po skončení aktuálnej sezóny stále neistá.

S Fenerbahce nepredĺži zmluvu

Tridsaťštyriročný handlovský rodák iba nedávno ukončil reprezentačnú kariéru a hovorí sa o tom, že po uplynutí ročníka 2018/2019 nepredĺži zmluvu s aktuálnym klubovým zamestnávateľom Fenerbahce Istanbul.

V Turecku pôsobí od roku 2016, keď ukončil spoluprácu s anglickým FC Liverpool. V poslednom prestupovom období sa hovorilo aj o záujme zo strany FC Barcelona či Juventusu Turín. Teraz vyplávali na povrch nové informácie.

Podľa Mithata Halisa, partnera spoločnosti Stars and Friends, v ktorej pôsobí Škrtelov agent Karol Csontó, odmietol slovenský obranca aj bohatú ponuku zo Saudskej Arábie.

Uvažuje nad ponukou z Talianska

„Klub Al-Ahli Džidda mu ponúkol ročný plat vo výške 5,5 milióna eur, Škrtel však ofertu neakceptoval,“ prezradil Halis pre tamojšiu rozhlasovú stanicu Radyospor. Citoval ho aj web ajansspor.com, podľa ktorého uvažuje skúsený futbalový veterán nad ponukou z Talianska.

„Mohol by dospieť k dohode s Parmou,“ doplnil Halis. V Parme aktuálne pôsobí iný Slovák – stredopoliar Juraj Kucka.

Viac k témam: Fenerbahce Istanbul, Parma Calcio 1913
Zdroj: Webnoviny.sk – Škrtel údajne odmietol kráľovskú ponuku zo Saudskej Arábie a zvažuje pôsobenie v Kuckovej Parme © SITA Všetky práva vyhradené.

14. marca 2019

Odporúčané články