Richard Pánik chýbal v zostave Chicaga, zaspal na tréning

Richard Pánik nemá núdzu o zaujímavé príhody pri tíme Chicaga. V utorok 12. januára totiž absolvoval debut v domácom súboji proti Nashvillu, aj keď pôvodne nemal v tomto súboji nastúpiť, a do arény prišiel po urgenciách tesne pred začiatkom stretnutia. Vhupol do neho bez poriadnej rozcvičky.TAMPA BAY 22. januára (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový útočník Richard Pánik sa v klube zámorskej NHL Chicago Blackhawks ešte poriadne neudomácnil a u trénera Joela Quenneville si už poriadne zavaril.

Dvadsaťštyriročný krídelník počas výjazdu „jastrabov“ za súpermi zaspal na štvrtkový predpoludňajší tréning svojho tímu a hlavný kouč ho vyradil zo zostavy na večerný zápas na ľade Tampy Bay. Pánika môže mrzieť skutočnosť, že prišiel o duel proti svojmu niekdajšiemu klubu, za ktorý hral v sezónach 2012/2013 a 2013/2014.

Odporúčame:

Video: Gáborík pálil slepými, séria Chicaga sa skončila

Slovenský útočník si takýmto konaním môže naštrbiť dôveru skúseného trénera, čo by nebolo príjemné po solídnom štarte v novom klube. Za Chicago zatiaľ odohral päť stretnutí, strelil v nich dva góly a pridal jednu asistenciu. „Je príliš skoro na to, aby som vyvodil nejaké závery,“ povedal kouč Quenneville, ktorý nechal slovenského krídelníka korčuľovať na ľade samého, kým jeho spoluhráči boli už dávno v kabíne.

Pánik nemá núdzu o zaujímavé príhody pri tíme Chicaga. V utorok 12. januára totiž absolvoval debut v domácom súboji proti Nashvillu, aj keď pôvodne nemal v tomto súboji nastúpiť, a do arény prišiel po urgenciách tesne pred začiatkom stretnutia. Vhupol do neho bez poriadnej rozcvičky.

Správu priniesol denník Chicago Tribune.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. januára 2016

Odporúčané články