Princ George prezýva kráľovnú gan-gan, prezradila Kate

Vojvodkyňa z Cambridge vzdala poctu kráľovnej vo svojom prvom samostatnom interview od roku 2011, keď sa stala členkou kráľovskej rodiny. Londýn 22. marca (WebNoviny.sk) – Britská kráľovná Alžbeta II. je pre ľudí vo svete symbolom kráľovského majestátu, ale pre jej pravnúčatá – dvojročného princa Georgea a jeho 10-mesačnú sestričku Charlotte – je iba „gan-gan“ (pravdepodobne skomolenina anglického slova grandmother – stará mama). V novom dokumentárnom filme nakrútenom pri príležitosti nadchádzajúcich 90. narodenín kráľovnej (21. apríla) to povedala matka detí, manželka princa Williama Kate.

Dokument sa volá Our Queen at 90 a britská televízia ITV ho odvysiela na Veľkonočnú nedeľu, informoval v pondelok server www.today.com.
„George, ktorý má iba 2,5 roka, ju volá gan-gan,“ povedala v rozhovore Kate. A dodala, že kráľovná „vždy nechá malý darček alebo nejakú pozornosť v ich izbe, keď sme tam na návšteve. To podľa môjho názoru dokazuje jej lásku k rodine“.

„Cítim sa veľmi, veľmi šťastná, že George má malú sestričku. Kráľovná bola skutočne nadšená, že sa narodilo dievčatko, a len čo sme sa vrátili (z pôrodnice) do Kensingtonského paláca, bola jednou z našich prvých návštev,“ dodala Kate.

Britské médiá uviedli, že vojvodkyňa z Cambridge vzdala poctu kráľovnej vo svojom prvom samostatnom interview od roku 2011, keď sa stala členkou kráľovskej rodiny. Kate v tomto rozhovore v dokumente zdôraznila, že kráľovnú potešilo, že jej štvrté pravnúča je dievčatko. V televíznom dokumente budú o kráľovnej hovoriť aj ďalší členovia jej rodiny.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. marca 2016

Odporúčané články