Prezident Putin si naživo pozrie odvetu finále Copa Libertadores medzi Boca Juniors a River Plate

392270_russia_soccer_wcup_09833 cf5f4e58864c44fab6c3c00d3cc28d10 676x465.jpg

MOSKVA 8. novembra (WebNoviny.sk) – Ruský prezident Vladimir Putin potvrdil, že si naživo pozrie novembrový odvetný finálový duel Copa Libertadores medzi argentínskymi mužstvami River Plate a Boca Juniors. Zápas sa uskutoční 24. novembra na štadióne El Monumental v Buenos Aires v čase, keď sa v tomto meste bude konať aj summit G20.

Minister bezpečnosti v argentínskej metropole Martín Ocampo už podľa webu denníka AS poznamenal, že prítomnosť najvyššieho ruského štátnika nebude pre policajné zložky predstavovať žiadne riziko.

„Ak chce prísť na zápas, nebude to problém, Pripravíme pre Putina špeciálne bezpečnostné opatrenia tak ako vždy, keď príde nejaký politický líder. Nemyslím si, že bude jediný, kto bude chcieť vidieť tento zápas. Bolo by skvelé, keby na stretnutie prišlo viac prezidentov,“ vyhlásil Ocampo.

Finále juhoamerickej obdoby Ligy majstrov ponúkne konfrontáciu dvoch nezmieriteľných rivalov z Buenos Aires – tímov Boca Juniors a River Plate. Dvojzápas sa uskutoční v termínoch 10. a 24. novembra.

Viac k témam: Boca Juniors, River Plate, Vladimir Putin
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezident Putin si naživo pozrie odvetu finále Copa Libertadores medzi Boca Juniors a River Plate © SITA Všetky práva vyhradené.

8. novembra 2018

Odporúčané články