Pán Kiska je pre nás nikto, vracajú úder kotlebovci

Prezident Andrej Kiska počas návštevy Krupiny označil Mariana Kotlebu za fašistu.BRATISLAVA 8. apríla (WebNoviny.sk) – Ľudová strana Naše Slovenska (ĽSNS) vracia úder prezidentovi Andrejovi Kiskovi za jeho slová o Marianovi Kotlebovi.

PARLAMENTNÉ VOĽBY

Podľa podpredsedu strany Rastislava Schlosára tým, že sa prezident Kiska nezúčastnil na ustanovujúcej schôdzi Národnej rady SR, ukázal, že pohŕda najvyšším ústavodarných a zákonodarným orgánom Slovenskej republiky, a tým aj slovenskou štátnosťou. „Preto necítime žiadnu potrebu komentovať jeho nezmyselné výroky na našu stranu. Pán Kiska je pre nás nikto,“ povedal Schlosár pre agentúru SITA.

Odporúčame:

Prezident Kiska označil Kotlebu za fašistu

Slovenský prezident Andrej Kiska sa počas štvrtkovej návštevy Krupiny dotkol aj výsledkov parlamentných volieb. Predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu označil za fašistu.

„Okrem toho, že pochoduje v uniforme s fakľou a prehlasuje, že SNP je najsmutnejšia udalosť našich dejín, hovorí, že skoro 60-tisíc Židov, ktorí boli počas slovenského štátu odvlečení a nevrátili sa, zahynuli, že to nie je problém nášho národa, lebo nie sme židovský národ, ale slovenský. Kotleba je fašista,“ uviedol vo vyhlásení.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. apríla 2016

Odporúčané články