OVOCNÉ SADY Trnávka: Nová dostupná obytná štvrť pre mladé rodiny

357580_os park 320x210.jpg

BRATISLAVA 6. novembra 2017 (WBN/PR) – V Trnávke pripravuje spoločnosť J&T REAL ESTATE novú obytnú štvrť OVOCNÉ SADY. Projekt ponúkne okrem kvalitného bývania aj nadštandardné možnosti pre šport, relax a príjemné trávenie času s deťmi. Bývanie v OVOCNÝCH SADOCH prinesie funkčnú a jednoduchú architektúru, cenovo dostupné bývanie a verejné priestory s dostatkom zelene. To všetko, spolu s ďalšou vybavenosťou v prízemí, vytvára ideálne podmienky nielen pre mladé rodiny.

„Chceme tejto časti Trnávky vdýchnuť život a spraviť z nej plnohodnotnú štvrť. Kým cez deň bude najväčší pohyb v blízkych obchodných a administratívnych objektoch, popoludní a podvečer územiu prinesú život obyvatelia obytných domov a ich deti. Som presvedčený, že táto nová štvrť môže pomôcť mnohým rodinám získať prvé vlastné bývanie v Bratislave,“ hovorí výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán.

O projekte

Projekt z dielne architektonického ateliéru GFI prinesie celkovo 1030 bytov. V prvej etape pôjde z veľkej časti o dvojizbové byty, ktoré sú ideálnym riešením pre mladé páry a rodiny s malými deťmi. V dnešnej dobe má projekt ambíciu ponúknuť najdostupnejšiu cenu na trhu vo svojom segmente a stať sa tak prirodzenou voľbou pre každého, kto hľadá mestské, zároveň kvalitné a poctivé bývanie. Súčasťou OVOCNÝCH SADOV bude park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom a priestorom na spoločné trávenie času. Ihrisko počíta s praktickou vybavenosťou pre rodičov a deti, ako sú napríklad pitná fontána, tienené plochy a lavičky či miesto určené na grilovanie. Park bude hraničiť s areálom škôlky, umiestnenej v jednom z obytných domov.

Štvrť pre aktívnych ľudí

Obyvatelia OVOCNÝCH SADOV nájdu v blízkosti najväčšie detské centrum pre trávenie voľného času KidsHouse, športové centrum Aircraft s Jump Arénou i lezeckú stenu K2. Vybavenosť dopĺňajú tiež obchodné centrá Avion Shopping park, IKEA, Pharos a Korzo s pestrou ponukou služieb. Populárny športovo-oddychový areál Zlaté piesky sa nachádza v pešej dostupnosti s priamym prepojením. Nespornou pridanou hodnotou OVOCNÝCH SADOV bude dopravná dostupnosť. V blízkosti je diaľničný obchvat a samozrejmosťou je napojenie na mestskú hromadnú dopravu.

Profil J&T REAL ESTATE, a.s.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a. s., založená v roku 1996, patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE, a. s., zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v oblasti rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE, a. s., aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a v Moskve.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:

River Park (Bratislava),  Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Grand Hotel River Park, a Luxury Collection hotel (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava).

www.ovocnesady.sk

Viac k témam: J&T Real Estate, Ovocné sady Trnávka
Zdroj: Webnoviny.sk – OVOCNÉ SADY Trnávka: Nová dostupná obytná štvrť pre mladé rodiny © SITA Všetky práva vyhradené.

6. novembra 2017

Odporúčané články