Obrazom: Najkrajšie momenty zo šiesteho dňa Australian Open

Šiesty deň grandslamového turnaja Australian Open v Melbourne znamenal stopku pre nasadenú ženskú trojku Garbine Muguruzovú-Blancovú zo Španielska.MELBOURNE 23. januára (WebNoviny.sk) – Prekvapením sobotňajších zápasov 3. kola dvojhry na melbournských grandslamových Australian Open bolo vypadnutie tretej nasadenej Španielky Garbine Muguruzovej-Blancovej, ktorá podľahla Češke Barbore Strýcovej 3:6, 2:6.

VŠETKY SPRÁVY Z AUSTRALIAN OPEN

Nepríjemná udalosť sa stala počas zápasu medzi Srbkou Anou Ivanovičovou a Američankou Madison Keysovou. Na tribúne Rod Laver Areny totiž skolaboval Ivanovičovej kouč Nigel Sears. Hlásateľ v aréne neskôr oznámil, že Sears sa cíti dobre a požiadal o televízor do izby, aby mohol sledovať výkon zverenkyne, ktorá však prehrala s americkou súperkou 6:4, 4:6, 4:6.

Obrazom: Najkrajšie momenty zo šiesteho dňa Australian Open

Štvrťfinalistku určite bude mať Nemecko, keďže Angelique Kerberová nasadená ako siedma hladko prešla cez Američanku Madison Brenglovú a v derby si zmeria sily s Annikou Beckovou, premožiteľkou krajanky Laury Siegemundovej.

Vo dvoch sobotňajších španielsko-amerických konfrontáciách sa zrodilo po jednom úspechu pre obe krajiny. David Ferrer, ktorý vo štvrtok ukončil singlovú kariéru domáceho Lleytona Hewitta, prekonal Steva Johnsona, zatiaľ čo John Isner v dueli dvoch „servismanov“ zastavil Feliciana Lópeza.

Odporúčame:

Murray prešiel cez Sousu do osemfinále proti domácej výzve

Ivanovičová po koučovom kolapse neustála Američanku Keysovú

Wawrinka aj Azarenková idú ďalej, stop Muguruzovej-Blancovej

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. januára 2016

Odporúčané články