Neymar by veľmi chcel spolupracovať s Guardiolom, do Barcelony však prišiel až po jeho odchode

364648_france_soccer_league_one_62498 1443b168d5f44e13b7b63db6033b1fe5 676x451.jpg

BRASÍLIA 26. mája (WebNoviny.sk) – Brazílskeho futbalistu Neymara láka spolupráca s trénerom anglického majstra Manchestru City Pepom Guardiolom.

Hviezdny útočník parížskeho St. Germain nemal možnosť hrať pod úspešným koučom počas jeho pôsobenia v FC Barcelona, keďže prestúpil do katalánskeho klubu až po Guardiolovom odchode zo Španielska.

Odporúčame:
Osemdesiat dní po operácii Neymar po prvý raz trénoval s loptou

„Vždy som chcel pracovať s Pepom,“ uviedol Neymar pre brazílsku televíznu stanicu ESPN Brasil a dodal: „Do Barcelony som prišiel až po jeho odchode, no stále ma láka naša spolupráca.“ Dvadsaťšesťročný Brazílčan prestúpil v minulom roku do tímu francúzskeho majstra za rekordnú prestupovú čiastku vo výške 222 miliónov eur.

V posledných týždňoch sa v médiách objavili správy o jeho snahe vrátiť sa na španielske trávniky, tentokrát však v drese Realu Madrid, úhlavného rivala jeho bývalého klubu v La Lige Barcelony. Informácie priniesol portál goal.com.

Viac k témam: FC Barcelona, futbal, Manchester City, Neymar, Pep Guardiola, PSG Paríž St. Germain
Zdroj: Webnoviny.sk – Neymar by veľmi chcel spolupracovať s Guardiolom, do Barcelony však prišiel až po jeho odchode © SITA Všetky práva vyhradené.

26. mája 2018

Odporúčané články