Najlepšiu hypotéku má VÚB

BRATISLAVA 6. apríla (WBN/PR) – V treťom ročníku súťaže Fincentrum & TREND zabodovala VÚB, keď získala prvenstvo v kategóriách Hypotéka roka i Refinančná hypotéka. Porota udelila VÚB banke aj špeciálnu cenu za inovatívnosť.

NAJ hypotéka, NAJ refinancovanie
VÚB potvrdila svoje postavenie jednotky na slovenskom hypotekárnom trhu. „Vlani sme zabodovali refinančnou hypotékou, tento rok pribudlo víťazstvo aj v klasických hypoúveroch. Naše hypotéky s príspevkom od banky sa tak po komerčnom úspechu dočkali aj ocenenia od odbornej verejnosti,“ uviedla zástupkyňa generálneho riaditeľa Elena Kohútiková.

Ponuka, ktorá prepísala hypotekárnu históriu
VÚB priniesla ako prvá banka na Slovensku hypoúver s úrokovou sadzbou pod 1,5 % v kombinácii so zaujímavými benefitmi. Klient si k svojej hypotéke môže vziať niektorú z voliteľných služieb (vernostná zľava, aktívny účet, poistenie úveru, poistenie domácnosti, poistenie nehnuteľnosti) a okrem mimoriadne výhodného úročenia mu banka preplatí aj náklady za ocenenie nehnuteľnosti – byt vo výške 100 €, rodinný dom v hodnote 150 €. Refinancujúci klienti ušetria aj na poplatkoch na správe katastra – 66 € za nich aktuálne uhrádza banka.

Novinky v Hypotékach roka: 4 ročná fixácia a refinanc s pevnou úrokovou sadzbou
VÚB svoju ponuku neustále vylepšuje. Najnovšie rozšírila možnosti fixácie atraktívnej úrokovej sadzby aj na 4 roky.

Novinkou pri refinančných hypotékach sú fixné úrokové sadzby pre každého– teda pri 3 a 4 ročnej fixácii 1,49 %, pri 5 ročnej fixácii 1,69 %, pri 10 ročnej fixácii 2,29 %.
VÚB v súťaži Trendu a Fincentra získala aj špeciálnu cenu za inovatívnosť.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

6. apríla 2016

Odporúčané články