Na župné voľby v Banskobystrickom kraji sú pripravené aj špeciálne policajné útvary

357213_policia 3 640x420.jpg

BANSKÁ BYSTRICA 2. novembra (WebNoviny.sk) – Polícia v Banskobystrickom kraji zvýši dohľad počas konania volieb do orgánov samosprávnych krajov vyhlásených na sobotu 4. novembra 2017.

Odporúčame:
Kampaň pre voľby do VÚC 2017 končí, začína sa moratórium

„Prijali sme potrebné bezpečnostné opatrenia, aby nedošlo k narušeniu verejného poriadku. Policajné hliadky budú venovať zvýšenú pozornosť objektom, v ktorých sa nachádzajú volebné miestnosti okrskových volebných komisií a okresné volebné komisie,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

V mestách a obciach budú podľa hovorkyne dohliadať na verejný poriadok nielen motorizované, ale aj pešie policajné hliadky. V teréne budú aj príslušníci kriminálnej polície. V prípade potreby je polícia pripravená nasadiť špeciálne policajné útvary i pyrotechnikov.

Odporúčame:
Ortopéd z nitrianskej nemocnice vzal úplatok už dvakrát, polícia ho sledovala niekoľko mesiacov

„Príslušníci Policajného zboru budú úzko spolupracovať aj s predsedami príslušných volebných komisií,“ dodala Faltániová.

Polícia vyzýva občanov, aby akékoľvek poznatky smerujúce k prípadom možného narušenia prípravy a priebehu volieb bezodkladne oznámili na najbližší útvar Policajného zboru, alebo na číslo 158.

Viac k témam: BBSK Banskobystrický samosprávny kraj, Polícia SR, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk – Na župné voľby v Banskobystrickom kraji sú pripravené aj špeciálne policajné útvary © SITA Všetky práva vyhradené.

2. novembra 2017

Odporúčané články