Košičan dobil svoju družku, už čelí obvineniu z ublíženia na zdraví

421708_tyranie 676x451.jpg

4.3.2021 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ prvého bratislavského okresu vzniesol obvinenie 32-ročnému Martinovi H. z Košíc za trestný čin ublíženia na zdraví. Skutok sa stal v utorok 2. marca v jednom z bytov na Železničiarskej ulici v Bratislave.

Podľa doposiaľ zistených skutočností obvinený Martin v skorých ranných hodinách najprv vulgárne nadával svojej družke a neskôr ju fyzicky viackrát napadol a udieral ju do rôznych častí tela,“ uvádza na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

Muž údajne svoju družku, ležiacu na zemi, päsťami udieral do tváre. Žene sa podarilo nakoniec utiecť a privolaná polícia muža okamžite zadržala. „Tým, že svoju družku viackrát fyzicky napadol, ohrozil jej život a zdravie. To potvrdili aj lekári, ktorí ženu ošetrovali,“ poznamenala polícia. Obvinenému Martinovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na šesť mesiacov až dva roky.

Viac k témam: agresívny muž, napadnutie, ublíženie na zdraví
Zdroj: Webnoviny.sk – Košičan dobil svoju družku, už čelí obvineniu z ublíženia na zdraví © SITA Všetky práva vyhradené.

4. marca 2021

Odporúčané články