Kali počas Zlý Príklad Tour vezme fanúšikov do zákulisia

Kali a jeho Zlý Príklad – odštartoval videoklipom, následne vydal nový album a čerešničkou bude turné po slovenských mestách.BRATISLAVA 24. marca (WebNoviny.sk) – Nie je tomu tak dávno, čo úspešný raper Kali zverejnil videoklip Zlý príklad, na ktorom so Separom a Matejom Strakom poukazujú na to, že všetci sú len ľudia a nikto sa občas nevyhne pochybeniu. Videoklip sa stal mimoriadne úspešným. Ani nie za tri týždne zaznamenal neuveriteľných viac ako 1 600 000 vzhliadnutí.

Po raketovom štarte singlu Zlý Príklad Bratislavčan vydal v polovici marca rovnomenný album, ktorý opäť trhá rekordy. Len za neuveriteľné dva dni predaja získal platinový album. Kali má našliapnuté na veľký úspech a teší sa z obrovskej podpory svojich fanúšikov. Táto priazeň sa pravdepodobne odrazí aj na jeho turné, ktoré odohrá v niekoľkých slovenských mestách.

Termíny koncertov, aby sa ľudia mohli naplno zabaviť

Koncertná šnúra sa bude opäť niesť v duchu posledných týždňov. Kali ju pomenoval Zlý Príklad Tour 2016 a chce na nej premiérovo predstaviť skladby z čerstvej novinky na trhu. Kali vybral termíny koncertov zásadne na konci pracovného týždňa, či počas víkendu, aby sa fanúšikovia mohli naplno zabaviť.

Sexy pohybmi publikum opantá Lady Mel

Úspešný raper si na svoje Turné prizval aj hostí. Moderátorskej úlohy sa zhostí zabávač Majster N, ktorého si mnohí z nás pamätajú z detstva. Ako Kaliho predskokan sa predvedie Dawe White. Sexy pohybmi publikum opantá Lady Mel s jej Love dance Agency. Nebude chýbať ani kapela Peter Bič Project, ktorej práve Kali hosťoval na poslednom turné.

„Pre mňa osobne je Zlý Príklad Tour najzaujímavejšie turné, aké som kedy zažil, pretože budeme mať po prvýkrát sprievodný program a každá z celkovo desiatich zastávok po slovenských mestách bude špecifická niečím iným. V niektorých mestách zatancuje Lady Mel, v ďalších sa pripoja Peter Bič Project, ktorí so mnou odohrajú určitú časť koncertu. V Prievidzi sa bude točiť diel HIP-HOP REALITY s Osťom a celé turné odmoderuje Majster N, ktorý s nami nemohol ísť turné NIKTO, takže som rád, že to teraz vyšlo. Počas celého turné sa úlohy predskokana zhostí Dawe White, ktorého by som chcel týmto spôsobom predstaviť a do budúcna s ním spolupracovať. Myslím, že je sa na čo tešiť. V týchto dňoch už pripravujeme a skúšame show, tiež točíme posledný klip albumu Zlý Príklad,“ prezradil Kali svoje pocity z pripravovaného turné.

Novinkou, súvisiacou s turné, je súťaž, ktorú Kali organizuje pre svojich verných fanúšikov. Na facebooku, na stránkach udalostí Turné Zlý príklad sa fanúšikovia môžu zapojiť do žrebovania o účasť na turné, a však z tej „druhej strany“. Výhercovia z každého mesta tak budú mať prístup do backstage koncertu. Uvidia ako to na koncertoch chodí z pohľadu účinkujúcich a tiež s Kalim strávia omnoho viac času.

Portál WebNoviny informovala Janka Marczellová/ Kali Records.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

24. marca 2016

Odporúčané články