Jerry Hall a Rupert Murdoch mali obrad v kostole

Ceremónia sa konala v londýnskom St. Bride’s Church.

BRATISLAVA 5. marca (WebNoviny.sk) – Americká herečka a bývalá modelka Jerry Hall a mediálny magnát Rupert Murdoch dnes mali obrad v londýnskom St. Bride’s Church. Ten má pre 84-ročného rodáka z austrálskeho Melbourne symbolický význam, keďže sa v ňom nachádza pamätná tabuľa jeho otca Keitha Murdocha. Ako uviedla reverendka Alison Joyce, malo ísť o bohoslužbu modlitby a požehnania, v ktorej obaja poďakovali za ich manželský zväzok. Dvojica už totiž mala civilný obrad, ktorý sa konal v piatok v londýnskej rezidencii Spencer House.

Murdoch a 59-ročná Hall začali spolu randiť počas minulého leta. Zoznámili ich jedna z Murdochových sestier a jeho neter v Austrálii. O polroka neskôr sa konali v Los Angeles zásnuby, o ktorých dvojica informovala v januári v britskom denníku The Times, ktorý vlastní Murdochova spoločnosť News Corporation.

Jerry Hall bola v rokoch 1990 až 1999 manželkou speváka kapely The Rolling Stones Micka Jaggera, s ktorým má štyri deti. Zahrala si napríklad vo filmoch Batman (1989), Freejack (1992) či Zúbok (2004). Murdoch bol ženatý tri razy, pričom je otcom šiestich detí.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. marca 2016

Odporúčané články