Huawei Technologies Slovakia, s.r.o. má nového generálneho riaditeľa

450729_gettyimages 1182866691 676x362.jpg

21.10.2020 (Webnoviny.sk) – Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Huawei Technologies (Slovak), s.r.o. je od 1. marca 2020 Colin Cui Yu.

Svoju kariéru pre spoločnosť Huawei Technologies, s.r.o. začal v roku 2008 ako produktový manažér zodpovedný za návrh a architektúru sieťových riešení. Odvtedy získal skúsenosti pôsobením na niekoľkých pozíciách v krajinách ako Saudská Arábia, Spojené Arabské Emiráty, Poľsko a Česká republika. Hlavným cieľom Colina, ako nového generálneho riaditeľa na Slovensku, je vybudovať zo značky Huawei popredného a dôveryhodného ICT partnera infraštruktúry pre bežných používateľov technológií, ako aj pre partnerov, podniky a inštitúcie.

Huawei je globálnym lídrom medzi dodávateľmi telekomunikačných zariadení a inteligentných terminálov. Svoje produkty a služby ponúka zákazníkom vo viac ako 170 krajinách a zamestnáva viac ako 194 000 pracovníkov 160 rôznych národností. Huawei je súkromná spoločnosť v plnom vlastníctve svojich zamestnancov.

V roku 2019 sa spoločnosť umiestnila na 2. mieste v dodávkach smartfónov a pýši sa takmer stovkou komerčných kontraktov na 5G po celom svete. Pilierom globálnej siete Huawei sú viac než 20-ročné skúsenosti v telekomunikačnom priemysle. Jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Informačný servis

Viac k témam: generálny riaditeľ, Huawei, Huawei Technologies Slovakia, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Huawei Technologies Slovakia, s.r.o. má nového generálneho riaditeľa © SITA Všetky práva vyhradené.

21. októbra 2020

Odporúčané články