Hokejisti Košíc ostávajú v karanténe, väčšina kádra má koronavírus

443304_4o8a3616 676x451.jpg

4.10.2020 (Webnoviny.sk) – Tím HC Košice zrejme tak skoro nezasiahne do nového ročníka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. V mužstve pribudli ďalší pozitívne testovaní hráči, tvoria dokonca väčšinu kádra. Informoval o tom oficiálny web HC Košice.

Všetci nakazení musia zostať v domácej karanténe. Košičania už skôr hlásili dvoch nakazených hráčov, tréningy a zápasy v tejto situácii nie sú možné. Vedenie súťaže už 1. októbra oznámilo, že minimálne prvé dve kolá Tipos extraligy budú bez HC Košice a teraz sa súťažné obdobie bez východniarov zrejme výrazne predĺží.

A-tím oceliarov vrátane realizačného tímu podstúpil v piatok 2. 10. testovanie na COVID 19. Podľa testov sa týmto ochorením nakazila väčšina kádra vrátane dvoch členov realizačného tímu a jedného zamestnanca HC Košice. Hráči zostanú v karanténe a spolu s klubom budú postupovať podľa pokynov hygienika. Najbližšie zápasy budú preložené, tím ostane mimo tréningového procesu na hygienikom stanovenú nevyhnutnú dobu,“ informoval portál hckosice.sk.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk – Hokejisti Košíc ostávajú v karanténe, väčšina kádra má koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

4. októbra 2020

Odporúčané články