Hokejisti Bardejova uspeli v play-out na ľade Nových Zámkov

Východniari vrátili Novým Zámkom domácu prehru 1:2 z druhého kola.NOVÉ ZÁMKY 22. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti HC 46 Bemaco Bardejov zvíťazili v utorňajšom 5. kole dvanásťkolovej súťaže play-out Tipsport ligy na ľade HC Mikron Nové Zámky 4:2. Východniari tomuto súperovi vrátili domácu prehru 1:2 z druhého kola.

Bemaco vstúpilo do stretnutia dvoma gólmi, v 8. min skóroval Dominik Šimčák, na ktorého o dve minúty nadviazal Jakub Linet. Nové Zámky znížili v 26. min, autorom gólu bol Marek Dubec.

Bardejov si vedenie ustrážil, v posledných štyroch minútach ho ešte zvýšili Radovan Cútt a druhým gólom v stretnutí Linet. V úplnom závere už len Michal Hudec uzavrel z pohľadu domácich na 2:4.

Hokej – Play-out Tipsport ligy 2015/2016 – 5. kolo – utorok:

HC Mikron Nové Zámky – HC 46 Bemaco Bardejov 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Góly: 26. Dubec (Komínek, Baron), 60. M. Hudec (Martin Chovan, L. Novák) – 8. D. Šimčák (Ščurko, Jokeľ), 10. Linet (Mikolášek, Ihnaťo), 56. Cútt (Solomončak, Pichnarčík), 58. Linet
Vylúčení: 3:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga, Jonák – Stanzel, Synek

Zostavy:
Nové Zámky: J. Chovan – Martin Chovan, Ďurčo, Jakovlevs, J. Reichel, Kousalík, Opalek, Baron – Podstavek, J. Svoboda, Martin Frolík – Havlík, M. Hudec, L. Novák – Dubec, Čaládi, Komínek – T. Török, J. Zlocha, Korytko – Hegyi
Bardejov: R. Sabol – Valjent, Loydl, M. Bednár, Valentín, Pichnarčík, Polaček, Česelka, F. Vaško – Marcel Baláž, Kalináč, O. Gmitter – Solomončak, Cútt, Fajčák – Mikolášek, Linet, Ihnaťo – Jokeľ, Ščurko, D. Šimčák

Tabuľka play-out hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 po 5. kole:

1. Bardejov 4 2 0 0 0 1 1 11:9 7
2. Nové Zámky 3 2 0 0 0 0 1 8:7 6
———————————————-
3. Piešťany 3 0 0 1 0 0 2 7:10 2

Legenda: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.