Hiddink odkázal hráčom Chelsea, aby si vstúpili do svedomia

Niektorí hráči upadli do nemilosti fanúšikov „The Blues“ aj napriek víťazstvu nad Sunderlandom (3:1) po odchode odvolaného kouča Josého Mourinha.

LONDÝN 23. decembra (WebNoviny.sk) – Nový tréner futbalistov FC Chelsea Guus Hiddink povedie po svojom návrate do klubu mužstvo prvýkrát v sobotňajšom zápase proti Watfordu. Ešte pred ním adresoval svojim hráčom tvrdé slová, ktorými ich žiadal, aby si vstúpili do svedomia.

„Uplynulé obdobie bolo pre každého v klube desivé a nie je jednoduché to napraviť. Pozrite sa do zrkadla a uvidíte, čím môže každý z vás odteraz prispieť. Nemôžeme ignorovať, čo sa udialo v nedávnej minulosti,“ uviedol Hiddink.

Niektorí hráči upadli do nemilosti fanúšikov „The Blues“ aj napriek víťazstvu nad Sunderlandom (3:1) po odchode odvolaného kouča Josého Mourinha. „Dúfam, že naši priaznivci podporia mužstvo, ako sa to čiastočne dialo počas predchádzajúceho zápasu pri pekných akciách. Fanúšikovia majú právo vyjadriť svoj názor, ale hráči musia vyvinúť iniciatívu, aby si ich získali,“ dodal skúsený holandský kormidelník.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. decembra 2015

Odporúčané články