HC Slovan Bratislava sa zaujíma o Hrivíka, rozhodnutie je na ňom

355351_marek hrivik 640x420.jpg

BRATISLAVA 4. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) HC Slovan Bratislava je v kontakte s Marekom Hrivíkom a je iba na útočníkovi, či akceptuje ponuku „belasých“.

Podľa denníka Šport to potvrdili zástupcovia bratislavského mužstva. Slovenský útočník podpísal pred aktuálnou sezónou dvojcestný kontrakt na jeden rok s Calgary Flames v severoamerickej NHL.

Odporúčame:
Martin Réway bude po odchode zo zámoria zrejme hrať za Slovan

Dvadsaťšesťročný Hrivík s prvým tímom absolvoval tréningový kemp, no v jeho závere utrpel zranenie a keď sa z neho zotavil, putoval na farmu. V nižšej AHL odohral za Stockton Heat v tejto sezóne osem zápasov so ziskom ôsmich bodov (3+5).

Slovan sa o jeho služby údajne zaujíma už približne mesiac. Teraz sa Hrivík spolu s jeho agentom musia rozhodnúť, či bude ďalej skúšať šťastie v zámorí alebo sa vráti do Európy.

Rodák z Čadce pôsobí v Severnej Amerike už od roku 2009, v profilige odohral 20 zápasov a získal 3 body, v AHL nazbieral už 350 štartov v ktorých zaznamenal 194 bodov (72+122). Slovensko reprezentoval na seniorských majstrovstvách sveta v roku 2014 v bieloruskom Minsku.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, KHL Kontinentálna hokejová liga, Slovan v KHL
Zdroj: Webnoviny.sk – HC Slovan Bratislava sa zaujíma o Hrivíka, rozhodnutie je na ňom © SITA Všetky práva vyhradené.

4. novembra 2017

Odporúčané články