Foto: Alkohol asistoval nielen pri dopravných nehodách, poľský vodič prekročil povolenú rýchlosť

357044_svinna_003 640x420.jpg

BRATISLAVA 31. októbra (WebNoviny.sk) – Minulý týždeň boli v Trenčianskom kraji tri dopravné nehody, ktoré zapríčinil alkohol. Ako informovala agentúru SITA trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, okrem dopravných nehôd zaznamenali policajti v Trenčianskom kraji aj prekročenie povolenej rýchlosti na diaľnici D1.

Odporúčame:
Foto: Vodič Fabie zrazil chodkyňu na rýchlostnej ceste R1

Vodič bol taktiež pod vplyvom alkoholu. Trenčianski diaľniční policajti namerali poľského vodiča, ktorý šiel rýchlosťou 157 km/hodinu. Vodiča zastavili a podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal takmer 1,5 promile alkoholu.

Viliam sa zrazil s vozidlom oproti

V piatok v obci Svinná prešiel 24-ročný Viliam s vozidlom za stredovú deliacu čiaru a zrazil sa s oproti idúcim vozidlom. Vinník nehody z miesta zrážky ušiel. Dopravní policajti Viliama vypátrali a následne ho podrobili dychovej skúške. Mladý vodič nafúkal 1,42 promile alkoholu.

Miroslavovi vzali vodičský preukaz

Pri dopravnej nehode sa nikto nezranil. V ten istý deň bola v Prievidzi na Dlhej ulici dopravná nehoda, ktorej 42-ročný vinník bol opitý. Nafúkal takmer tri promile alkoholu. Miroslav prednou časťou svojho vozidla narazil do zadnej časti zaparkovaného vozidla.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Pri nehodách v Trenčianskom kraji bol zistený alkohol za volantom

Po dopravnej nehode vodič nezastavil a pokračoval v jazde. Cestnej premávke nevenoval pozornosť a narazil do fasády stánku. Dopravní policajti vodičovi zadržali vodičský preukaz.

Barbora sa nevenovala šoférovaniu

V nedeľu nadránom v Dubnici nad Váhom sa 23-ročná Barbora na križovatke dostatočne nevenovala vedeniu vozidla a narazila do stĺpa pouličného osvetlenia. Mladá vodička sa pri nehode nezranila. Dopravní policajti, ktorí boli privolaní na miesto nehody, podrobili vodičku dychovej skúške. Barbore namerali 2,04 promile alkoholu.

Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Alkohol asistoval nielen pri dopravných nehodách, poľský vodič prekročil povolenú rýchlosť © SITA Všetky práva vyhradené.

31. októbra 2017

Odporúčané články