Ellie Goulding zverejnila videoklip k piesni Army

Novinku venovala svojej najlepšej priateľke a fanúšikom.BRATISLAVA 14. januára (WebNoviny.sk) – Anglická speváčka Ellie Goulding zverejnila videoklip ku skladbe Army. V novinke, ktorá je celá nakrútená v čiernobielom prevedení, sa striedajú zábery interpretky v štúdiu, na koncertoch, v zákulisí či ako sa zabáva s priateľmi. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Herefordu na začiatku videa uvádza, že ho venovala najlepšej priateľke Hannah a svojim fanúšikom a fanúšičkám.

Pieseň pochádza z hudobníčkinho tretieho štúdiového albumu Delirium, ktorý vyšiel vlani v novembri. Okrem Army sa na ňom nachádzajú skladby Something In The Way You Move, On My Mind či Love me Like You Do z filmu Päťdesiat odtieňov sivej (2015), za ktorú bola nominovaná na Zlatý glóbus.

Elena Jane „Ellie“ Goulding je víťazkou ankety talentov BBC Sound of 2010 a držiteľkou BRIT Awards v kategóriách Critics‘ Choice a Britská interpretka. V roku 2010 vydala prvý album Lights, z ktorého pochádzajú single Starry Eyed, Under The Sheets, Guns And Horses či The Writer.

Začiatkom októbra 2012 uviedla na trh druhú štúdiovku Halcyon, na ktorej sa nachádzajú single Anything Could Happen, Figure 8 a Explosions. Obe nahrávky dobyli britský albumový rebríček, pričom speváčka ponúkla aj ich reedície s názvami Bright Lights (2010) a Halcyon Days (2013) a tiež niekoľko EP nahrávok. Spomínanú tretiu štúdiovku Delirium uviedla na trh 6. novembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.com, www.elliegoulding.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

14. januára 2016

Odporúčané články