Dominika Mirgová pokrstila svoj tretí album Armáda

Počas večera s ňou na jednom pódiu vystúpil i rapper Elpé a český spevák Pavel Callta.
BRATISLAVA 6. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenská speváčka Dominika Mirgová pokrstila v utorok večer v trnavskom Synagóga Café svoj tretí štúdiový album Armáda. Ten podľa vlastných slov považuje za vrchol jej doterajšej tvorby.

„Z mojich troch albumov je tento pre mňa úplne najlepší, pretože som v ňom nechala viac než seba a hlavne dosť ma v tých pesničkách a celom tom dianí okolo ovplyvnil môj syn. Bola som vždy na deti, milovala som deti a stále ich milujem, no kým som nebola mama, tak som si nevedela vôbec predstaviť, aké to bude. Dovtedy som robila len hudbu, písala som si texty a potom prišiel Peťo (Dominikin manžel, pozn. red.) a dieťa a svadba a všetko to dianie okolo zo mňa spravilo úplne inú ženu – a v tomto albume to všetko je, preto je toto pre mňa asi najväčšie dieťa,“ povedala Mirgová počas krstu.

Speváčkin nový album Armáda uviedol do života jej malý syn Peťko detskou vodou. „Keďže najviac ovplyvnil tento album a nachádza sa tam aj o ňom skladba, rozhodla som sa, že album pokrstí môj malý Peťko,“ zdôvodnila výber krstného otca speváčka.

Počas večera Mirgová zároveň odspievala zhruba hodinový koncert, v rámci ktorého zazneli takmer všetky piesne z jej novej štúdiovky. Spoločne s ňou na jednom pódiu vystúpili i rapper Elpé a český spevák Pavel Callta, s ktorým nahrala na album duet s názvom Štít. V závere večera Mirgová predstavila aj svoj nový merch Armáda, ktorý je v predaji už od konca februára.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

6. apríla 2016

Odporúčané články