Dokonalá dovolenka na jedno kliknutie

BRATISLAVA 21. marca 2016 (WBN/PR) – Dovolenkový portál Malý Princ opäť potvrdil, že udáva trendy v cestovnom ruchu. Ako prvý na Slovensku sprehľadnil online rezerváciu dovolenky aj o také informácie, akou je dĺžka letov pri leteckých zájazdov, a to hneď na začiatku procesu.

Pri online výbere a rezervovaní dovolenkového pobytu riešime okrem destinácie, konkrétneho ubytovacieho zariadenia či ceny aj také parametre, akými sú teplota vzduchu a vody, dĺžka letu a dátumy odletu a príletu. Aspoň to vyplýva z najnovšieho reprezentatívneho prieskumu CK SETTOUR, ktorej služby využilo za jej 19-ročné pôsobenie na slovenskom trhu vyše stotisíc zákazníkov.

Cestovná kancelária SETTOUR zareagovala na požiadavku transparentnosti a úspornosti času pri výbere dovolenky tak, že na cestovateľskom portáli www.malyprinc.sk vyvinula inovatívny rezervačný systém dovoleniek. Ten vám už v druhom kroku vyfiltruje vhodné destinácie podľa aktuálnej teploty vzduchu, teploty vody, ceny za osobu a dĺžky letu do cieľovej destinácie.
A vďaka informácii o dĺžke letu budete vopred vedieť, koľko potrvá cesta do zvolenej destinácie a môžete zvážiť, či ju chcete absolvovať. Nie pre každého je komfortný 10 hodinový let, predovšetkým ak ide na dovolenku s deťmi.

Rezervácia na www.malyprinc.sk sa od iných na portáloch podobného typu líši tým, že skutočne funguje online. To znamená, že to, čo vidíte, sa naozaj dá objednať.

Ba čo naviac, v treťom kroku rezerváciu vám systém ponúkne finálnu kalkuláciu ceny vrátane všetkých poplatkov. Nič si nemusíte počítať sami, nestane sa vám, že vás konečná cena za zájazd nepríjemne prekvapí, pretože pri dovolenkách na www.malyprinc.sk sa žiadne ďalšie poplatky nenavyšujú. V rámci online rezervovania dovolenky na Slovensku je to skutočne revolúcia.

„Okrem užitočných informácií, ku ktorým sa dostanete už na začiatku rezervácie, takže vám to enormne ušetrí čas aj energiu, máte možnosť zdieľať zvolenú ponuku s kalkuláciou ceny zájazdu aj časmi letov so svojimi blízkymi alebo si ju poslať na archiváciu. Urobili sme totiž rezervačný systém interaktívny a prehľadný tak, aby vyhovoval požiadavkám dnešného moderného človeka, ktorý potrebuje rýchle a flexibilné riešenia. A ľudia túto možnosť aktívne využívajú,” hovorí riaditeľ CK SETTOUR a dlhoročný cestovateľ, Andrej Maťko. Dodáva, že v ponuke nájdete kvalitné produkty z celého sveta od rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií, ktoré majú milióny hodnotení od skutočných cestovateľov. „Zistili sme, že pri výbere správneho hotela sa zákazníci čoraz častejšie rozhodujú na základe hodnotení daného hotela. U nás na rozdiel od iných portálov ukazujeme celkové hodnotenia IBA zákazníkov, ktorí skutočne v ubytovacom zariadení bývali. Zobrazí sa vám celkové hodnotenie hotela, počet hodnotiacich, počet odporúčaní hotela a hodnotenia jednotlivých zariadení.”

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. marca 2016

Odporúčané články