Bratislavská Petržalka začína s pravidelnou údržbou parkovísk, registrovaní majitelia áut dostanú upozornenie

501690_img_9155_copy scaled 1 676x451.jpg

18.3.2023 (SITA.sk) – Bratislavská Petržalka začne od pondelka 20. marca s pravidelnou údržbou svojich parkovísk. Ako informuje mestská časť na sociálnej sieti, so strojovou údržbou odstavných plôch pre autá, teda všetkých parkovísk vyznačených modrou farbou, začínajú v pondelok v lokalitách Dvory V a Dvory VI.

Parkoviská v Petržalke budú čistiť postupne počas celého roka a o konkrétnych termínoch v jednotlivých lokalitách budú vopred informovať.

Informácie o dátume a čase plánovaného čistenia konkrétneho parkoviska budú dostupné vždy minimálne tri dni pred termínom údržby, a to prostredníctvom dopravných značení Zákaz vjazdu a Zákaz zastavenia, dočasne osadených na vstupoch parkovísk.

„O blížiacom sa termíne upratovania všetkých s registrovaným vozidlom v našom systéme upozorníme aj prostredníctvom SMS a e-mailu,“ konštatuje samospráva s tým, že prostredníctvom SMS upozornia aj registrovaných majiteľov vozidiel na danom parkovisku večer pred upratovaním.

Viac k témam: Parkovanie, údržba parkovísk
Zdroj: SITA.sk – Bratislavská Petržalka začína s pravidelnou údržbou parkovísk, registrovaní majitelia áut dostanú upozornenie © SITA Všetky práva vyhradené.

18. marca 2023

Odporúčané články